2019-07-05 Juodkrantės kurorto dienos

07/05/2019 16:00
07/07/2019 16:00

Liepos 5-7 d.
Sujunkime istorijos ir marių krantus!

Kerintys saulėlydžiai skambant gongų garsams ant jūros kranto, poezijos vakarai vilų kvartale, gatvės artistų pasirodymai menų promenadoje ir suburiantys jaukūs koncertai.

Juodkrantės kurorto dienų mugė
Liepos 5-7 d. dalyvaukite Juodkrantės kurorto dienų mugėje, kuri šiais metais bus suskirstyta į tris zonas, tai „Di-zaino alėja“, „Sveikatos sala“ ir EKO turgelis. Kviečiame visus Mindaugo karūnavimo dienos proga sujungti visus krantus ir pristatyti save tyro oro ir ramybės kurorte – Juodkrantėje. Dizaino alėjoje bus prekiaujama meno dirbiniais ir aksesuarais, dizainerių kūriniais ir papuošalais, visiems kas puoselėja namų interjerą ir vertina grožį. Jei myli madą, turi stilių ir kuri grožį — pirk–parduok ir save pristatyk šioje alėjoje.
Besirūpinantys savimi ir ieškantys sveikatai naudingų produktų ir patarimų, esate laukiami Sveikatos saloje, kurios epicentre įsikurs Kęstutis Mingėla, kviečiantis išbandyti įvairius masažus. Kęstutis daro: holistinį, klasikinį, gydomąjį, šiatsu, Tibeto dubenų masažus. Į salą kviečiame gyduolius, sveikų produktų ir natūralios medicinos atstovus, visus, kurie turi ką pasiūlyti sveikam gyvenimui ir natūraliam grožiui.
Šviežiausi, skaniausi ir su meile pagaminti produktai laukiami EKO turgelyje, kuriame bus prekiaujama sertifikuotose ūkiuose pagamintais produktais.
Juodkrantės kurorto dienos laukia Jūsų! Prekybininkų kiekis ribotas, vyksta atranka temai.
• Prekybos vieta 3 m X 2 m - 29 Eur. miesto rinkliava + 10 Eur. integracijos mokestis.
• Elektros galios išlaidos 1 kW – 5 Eur. (5KW=25eu ir t.t.).
Kviečiame ne tik prekiauti, bet ir dalyvauti, stebėti ir ilsėtis Juodkrantėje! Renginio programoje – Justinas Jarutis, Edgaras Lubys, Gytis ir Evelina Šimelioniai, Darius Žvirblis, DJ Vladas ir daugelis kitų atlikėjų. Matysite “Jausmų džiazą” su Egle Jackaite, Sonatos Žiži mados kolekcijos pristatymą, studijos La Artist gatvės teatro ir cirko pasiro-dymus, naktinę regatą su laivu Forelle, bus pramogos vaikams, būgnų ratas, joga, zumba, tai či ir daug daug kitų užsiėmimų ir veiklų.

Prekybos koordinatorė
Karina Dora
Tel.+370 66266772
El. paštas : market@creators.lt

Facebook-Event-Cover-2.jpg
PrisegtukaiDydis
Prašymas-muge-2019.docx20.19 KB