2020-07-01 iki 5 BALTIC VOICE konkursas – festivalis

07/02/2020 10:00
07/04/2020 20:00
2020_BALTIC_VOICE_plakatas___darbinis_LT_galutinis_2_20.jpg

TARPTAUTINIS JAUNŲJŲ VOKALISTŲ FESTIVALIS-KONKURSAS
BALTIC VOICE 2020
Juodkrantėje vėl liesis festivalio-konkurso „Baltic voice“ akordai
Tris dienas – liepos 2-4-ąją – Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros estradoje vėl skambės muzika: čia vyks aštuntasis tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis-konkursas „Baltic voice 2020“, kuriame, be jaunųjų atlikėjų iš Lietuvos, dalyvaus jų bendraminčiai iš Estijos, Izraelio, Latvijos, Suomijos ir Vokietijos.
Šiemet festivalyje-konkurse „Baltic voice 2020“ pareiškė norą dalyvauti apie pusantro šimto atlikėjų: pavienių dainininkų, grupių ir ansamblių, o atlikėjų amžius – nuo keturių iki trisdešimties metų.
Pirmąją ir antrąją šios muzikos šventės dienomis nuo ryto iki vakaro vyks pirmos ir antros dainos konkursas: kiekvienas atlikėjas turi atlikti po dvi dainas.
Konkursantų pasirodymus septyniolikoje įvairaus amžiaus, stiliaus ir sudėties kategorijų vertins tarptautinė penkių asmenų komisija, kurios nariai – kompetetingi dainavimo mokytojai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
Trečiosios festivalio dienos vakare vyks baigiamasis koncertas, kurio metu apdovanojami prizines vietas užėmę konkursantai, pagrindinių – auksinio, sidabrinio ir bronzinio bei kitų specialių prizų laimėtojai.
Festivalio-konkurso „Baltic voice 2020“ direktorius Augustas Petkus teigė, jog buvo baimių, kad dėl koronaviruso epidemijos konkursas-festivalis gali ir neįvykti, nors renginio organizaciniai darbai buvo pradėti jau iki to.
„Bet rankų nenuleidome, buvome optimistai ir vis tikėjome, kad viskas laiku susitvarkys. Mūsų džiaugsmui, taip ir buvo. Šiemet konkurse dalyvauja nė kiek ne mažiau atlikėjų kaip ir ankstesniais metais. Tad kviečiame visus Juodkrantės gyventojus, miestelio svečius, kurie tomis dienomis lankysis Juodkrantėje, užsukti pasižiūrėti ir paklausyti konkursantų atliekamų dainų – visas renginys žiūrovams nemokamas “, – kalbėjo A. Petkus.
Festivalį-konkursą „Baltic voice 2020“ organizuoja vietos Liudviko Rėzos ir Mažeikių savivaldybės kultūros centrai bei Mažeikiuose įsikūrusi viešoji organizacija „Lietučiukės“.
Vytautas MALŪKAS

PROGRAMA
Liepos 2 d. 10.00 val. Festivalio atidarymas ir pirmos dainos konkursas.
Liepos 3 d. 10.00 val. Festivalio-konkurso antros dainos konkursas.
Liepos 4 d. 17.00 val. laureatų finalinis koncertas „Baltic Voice-2020 Juodkrantė“.
Po festivalio uždarymo koncerto visi žiūrovai bus vaišinami ledais.
Įėjimas į renginius nemokamas.
liepos 2-4 d.

Generalinis rėmėjas: Neringos savivaldybė

Pagrindinio prizo steigėjas: UAB „Justepa“

Prizų steigėjas AB ORLEN Lietuva

Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, UAB „Valrem“, UAB „Vigesta“, UAB „Edvardo servisas“, Poilsio namai „Ažuolynas“, viešbutis „Vila Flora“, viešbutis „Jūratė“, UAB „Unilever Lietuva distribucija“, UAB „RBII“, Alex sound&light“.

Festivalio draugai: UAB „Roventa“, UAB "Deimra" (Reklamos idėja), UAB „Darlandas“, radio stotys „Mažeikiai FM“, „Kapsai FM“ (Marijampolė).