Liudviko Rėzos Kultūros centras

RENGINIŲ KALENDORIUS

Renginiai kraunami

« All Renginiai

Dailininkų Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko paroda „Aukso amžius nuo marių iki jūros“

31 gegužės | 18:00 - 29 birželio | 19:00

 Nuo gegužės 31 d. iki birželio 29 d. Liudviko Rėzos kultūros centre (L. Rėzos g. 8 B) eksponuojama dailininkų Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko paroda „Aukso amžius nuo marių iki jūros“.
Parodos pristatymo metu dailininkai pasakos apie architektūrinius akcentus bei landšaftinį Juodkrantės – Schwarzort peizažą.
Ekspozicijoje – šiuolaikiniai dailininkų J. Bučmytės ir A. Krajinsko piešininiai, akvarelės ir tapybos darbai, įkvėpti ypatingo Kuršių nerijos kraštovaizdžio.
„Albertas Krajinskas su Jūrate Bučmyte dažniausiai piešia ir tapo laivus. Ypač Albertas – itin daug laivų, ištisas virtines, susispietusių į guotus ar išrikiuotų eilėmis, laivai užima visą drobės plotą, visą akiratį, visą pasaulį. Laivai visur, atvirai, prikišamai, pirmame plane, arčiau vienas už kitą, didesni vienas už kitą, augantys ir besidauginantys kaip kokie gyvūnai. O Jūratė į gelmę nežiūri – ji žiūri į tolį, aukštyn. Jos bažnyčia, namas, pušis, darželis, jos briedžiai ir žuvėdros tarsi natūralistiški, gyvi. Tarsi ant delno. Jauki šilta gyvenimo sala bekraščiam vandenyne. Tarsi laive, per begalinių tolių ūkanas tyliai plukdančiame anapus, kur ilgesys ir nuojauta nebe išskaido, kaip kad įžvalga, o sulydo viską į vieną nebūties miglą“, – taip jų kūrybą apibūdina lietuvių etnologas, mitologas, religijotyrininkas ir rašytojas Dainius Razauskas

 

Renginio detalės:

Pradžia:
31 gegužės | 18:00
pabaiga:
29 birželio | 19:00
Renginio kategorija:

Vietos

Liudviko Rėzos kultūros centras
L. Rėzos g. 8B
Juodkrantė, Lietuva 93101 Lietuva
žiūrėti google žemėlapyje
Telefonas
+370 469 53448
Žiūrėti Vietos svetainę