Liudviko Rėzos Kultūros centras

RENGINIŲ KALENDORIUS

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Fotografijos ir šokio performansas „Būtis ir laikas”

10/03/2023 | 18:00

Kviečiame į fotografijos ir šokio performansą „Būtis ir laikas” skirtą Kovo 11-osios– Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. 🇱🇹

Kovo 10d.
18:00 val.
Liudviko Rėzos kultūros centre (L. Rėzos g. 8 B)

Šokio teatras „Judesio erdvė” ir Liudviko Rėzos kultūros centras pristato Edgaro Vitkevičiaus fotografijų parodą „Būtis ir laikas”.

Projektas „Būtis ir laikas” atskleidžia nepalaužiama viltį, troškimą gyventi ir norą išlikti savimi, tarpinę būseną žvelgiant chaosui į akis, laiko ir žmogiško prado trapumą. Parodo tuos, kurie buvo priversti palikti tėvynę, kovoti už savo laisvę, būtį ir nepriklausomybę – ištremtuosius, izoliuotuosius, išgyvenusius ir išėjusius, kritusius laukuose, ledo įšaluose.

„Būtis ir laikas” yra unikalus projektas, apjungiantis keturių sričių menininkus: fotografą Edgarą Vitkevičių, režisierę ir šokėją Laurą Geraščenko, aktorę Agnę Skripkauskaitę ir muzikantą-kompozitorių Liną Šviriną.

Visus mielai kviečiame į fotografijos ir šokio performanso „Būtis ir laikas” pristatymą, kurio metu po varginančios dienos rutinos galėsite atsipalaiduoti meninėje aplinkoje, stebėdami pasirodymą apjungiančias vizualinę, šokio, vaidybos bei muzikos meno sritis.

Renginio detalės:

data:
10/03/2023
Laikas:
18:00
Renginio kategorija:
,