RENGINIŲ KALENDORIUS

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Izraelio filmų mėnuo Juodkrantėje / Israeli film month in Juodkrantė

2025/10/24 | 18:00 - 20:30
🇮🇱 Izraelio ambasada pristato jau penktąją Izraelio kino retrospektyvą. Žiūrovų laukia pastaraisiais metais sukurti pasaulio festivaliuose įvertinti filmai – du meniniai ir trys trumpametražiai.
Visi seansai Liudviko Rėzos kultūros centro parodų salėje (L. Rėzos g 8B, Neringa) nemokami. Maloniai laukiame!
PROGRAMA
🎞️ Spalio 3 d. 18 val. – „Septyni palaiminimai” („Seven Blessings”, rež. Ayelet Menahemi, 2023, 1 h 48 min). Per savo vestuves Marie iš naujo atranda savo giminaičius, priversdama juos susidurti su praeitimi ir pažvelgi į nepatogią dabartį. Tragikomiška šeimos istorija apie įniršį, atleidimą ir … maistą. Pelnė 14 tarptautinių apdovanojimų ir 10 nominacijų.
🎞️ Spalio 17 d. 18 val. „Štai ir mes” („Here We Are”, rež. Nir Bergman, 2020, 1 h 34 min). Aharonas vienas augina autistišką sūnų Uri – švelnioje kasdienybėje, atokiau nuo tikrojo pasaulio. Tačiau Uri jau suaugo, jam 23-eji, ir galbūt atėjo laikas persikelti į specializuotus namus. Pakeliui į šią įstaigą Aharonas nusprendžia pabėgti su sūnumi, žinodamas, kad Uri nepasirengęs tokiam išsiskyrimui. O gal iš tiesų tam nepasirengęs jo tėvas? Filmas rodytas „Scanoramoje”. Pelnė 15 apdovanojimų ir 11 nominacijų.
🎞️ Spalio 24 d. 18 val. žiūrovų lauks trys pasaulyje pripažinti trumpametražiai – „Nacionalinis vidurkis” („An Average Story”, rež. Yaniv Segalovich, 2016, 17 min), „The Boy” („Sūnus”, rež. Yahav Winner , 2023, 25 min) ir „Juodoji trasa” („Black Slide”, rež. Uri Lotan, 2021, 10 min). Labai skirtingi, kaip ir mūsų žiūrovai!
❗Visi filmai bus rodomi nemokamai, hebrajų kalba su lietuviškais subtitrais.
Daugiau informacijos anglų k.: bit.ly/43PsJiG

Renginio detalės:

Organizatorius

  • Liudviko Rėzos kultūros centras

Vietos