Liudviko Rėzos Kultūros centras

RENGINIŲ KALENDORIUS

Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Nepaklusniosios Edith Piaf istorija“ / „N žemė“ tarptautinio muzikos festivalio uždarymo koncertas

14/07/2023 | 20:00 - 21:00

15€‎
Liepos 14 d. (penktadienį) 20:00 val. „Nepaklusniosios Edith Piaf istorija“ / „N žemė“ tarptautinio muzikos festivalio uždarymo koncertas Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros lauko amfiteatre Rėzos gatvė 54, Juodkrante. Prancūzų legendos Edith Piaf dainos, abejingų nepaliekantis Evelinos Sašenko balsas, fortepijono ir Klaipėdos kamerinio orkestro atliekama muzika sukurs gyvą, pulsuojančią jausmų šventę šioje marių pusėje.
Apie ką gi daugiau, jei ne apie meilę tyliai niūniuoti penktadienio vakarą? Juodkrantės vasaros lauko amfiteatre – odė moteriai ir jos pasauliui. Prancūzų legendos Edith Piaf dainos, abejingų nepaliekantis Evelinos Sašenko balsas, fortepijono ir Klaipėdos kamerinio orkestro atliekama muzika sukurs gyvą, pulsuojančią jausmų šventę šioje marių pusėje.
Prancūzai ją vadino šimtmečio dainininke, tačiau jos muzikinė karjera, asmeninis gyvenimas iki šiol apipintas legendomis ir pažymėtas skaudžių įvykių. Sunki vaikystė, karas, mylimojo žūtis ir nenumaldomas sielvartas, malšinamas gyvenimą griaunančiais „vaistais“. Rampų šviesoje tūnantys nematomi gyvenimo šešėliai ir neblėstantis Edith Piaf populiarumas, unikalus balso tembras traukia it magnetas, praėjus net ir šešiasdešimt metų po dainininkės mirties.
Dainininkės Evelinos Sašenko muzikinė pažintis su prancūzų kalba ir Edith Piaf dainomis prasidėjo dar mokykloje, tęsėsi „Dainų dainelėje“, o pastaraisiais metais Evelina ir Edith Piaf dainos tapo prancūziškojo „chanson“ kokybės ženklu.
“Jaučiu begalinį dėkingumą šiai moteriai,” – sako Evelina, pridurdama, jog pati į Edith Piaf dainas sudeda savo gyvenimo patirtis.
Tą vakarą Juodkrantės krantinę nušvies delčia. Šis gamtovaizdis vainikuos festivalio uždarymo koncertą, jei vidurvasario debesys neatims iš mūsų tokio malonumo.
Evelina Sašenko, vokalas
Paulius Zdanavičius, fortepijonas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Anita Barlotė, fleita
Artūras Šukys, klarnetas
Laura Kasinskaitė, obojus
Bilieto kaina 15 Eur *
* Bilietai parduodami ir koncerto vietoje. Ikimokyklinio amžiaus vaikai į renginį neįleidžiami. Nuolaidos taikomos vaikams iki 12 metų, senjorams ir žmonėms, turintiems negalią.
Įspėjame, kad renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas.
Koncerto organizatorius VšĮ „Violončelių muzika“.
Veiklą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Neringos miesto savivaldybė.

Renginio detalės:

data:
14/07/2023
Laikas:
20:00 - 21:00
Cost:
15€‎
Renginio kategorija:
,