RENGINIŲ KALENDORIUS
Sakralinės muzikos festivalis „Laudate Dominum“ 2026
birželio 05 | 17:30 - birželio 02 | 14:30

Kviečiame į tradicinį sakralinės muzikos festivalį „Laudate Dominum“, kuris šiemet skirtas Martyno Liudviko Rėzos 250-ųjų gimimo metinių sukakčiai paminėti.
Nuo 2000 metų Juodkrantėje vykstantis festivalis suburia jaunuosius atlikėjus, pedagogus, bendruomenes ir sakralinės muzikos mylėtojus iš visos Lietuvos bei užsienio.
Festivalio koncertai:
Dalyvauja:
- Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos „Giedojimo studija“, vadovas Gražvydas Gasparavičius
- Šakių „Varpo” mokyklos muzikos studija, vadovė Ingira Jakienė
- Neringos gimnazijos 6-os klasės mokinių ansamblis, vadovė Audronė Buržinskienė
- Neringos meno mokyklos moksleivių ansamblis, vadovė Rita Rušinskienė
- Liudviko Rėzos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Neringa”, vadovė Rita Rušinskienė
Kviečiame visus Kuršių nerijos gyventojus, svečius ir sakralinės muzikos mylėtojus kartu išgyventi įkvepiančias muzikines akimirkas, pagerbti Martyno Liudviko Rėzos atminimą ir pasidžiaugti jaunųjų atlikėjų talentu.
Įėjimas laisvas.