Liudviko Rėzos Kultūros centras

RENGINIŲ KALENDORIUS

Renginiai kraunami

« All Renginiai

Kvapų vakaras su Aisčiu Mickevičiumi „Dinamiškai kintantis parfumerijos pasaulis”

15 liepos | 18:00 - 19:30

Ar liepos 15  – ąją, 18:00 val. pas mus atvykstantį svečią reikia pristatyti mūsų lankytojams, draugams ir bičiuliams?
Ko gero – nebereikia.
Šviesų vasaros vakarą į kultūros centrą susitikti kviečia  parfumeris, kvapų menininkas, rašytojas, aktorius, keliautojas puikus pašnekovas Aistis Mickevičius!
Pažadame gerą laiką ir šiltą pokalbį apie nuolat naujienų pažeriančią meninės parfumerijos parodą Milane Esxence – The Art Perfumery Event ,apie analogo Lietuvoje neturinčią parfumerinę bendradarbystę su vokiečių meninės  parfumerijos prekės ženklu „Olfactive Pharmacy”, kuriam Aistis sukūrė išskirtinį aromatą „Thymus” („Čiobrelis”), apie kvepalus / istorinę parafrazę „Pour Diplomates” (‘Diplomatams”), eksponuotą ir Lietuvos ambasadoje Paryžiuje, apie pirmąją Baltijos šalyse olfaktorinio ir vizualaus meno galeriją PER FUMUM Vilniuje, kvepiančias naujienas FUMparFUM kūrybinės studijos lentynose, ateities vizijas ir visa kita, ką panorėsite sužinoti apie intriguojantį parfumerijos pasaulį.
Be abejo – gausi FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius aromatų ekspozicija, „prisimatavimai”, rekomendacijos, staigmenos! Patikusius kvepalus bus galimybė įsigyti renginio metu.”
Renginio bilieto kaina – 10 Eur. 

Renginio detalės:

data:
15 liepos
Laikas:
18:00 - 19:30
Renginio kategorija:
,

Vietos

Liudviko Rėzos kultūros centras
L. Rėzos g. 8B
Juodkrantė, Lietuva 93101 Lietuva
žiūrėti google žemėlapyje
Telefonas
+370 469 53448
Žiūrėti Vietos svetainę